פורץ רכבים בראשון לציון

פורץ רכבים בראשון לציון

12 שנות ניסיון 100% אמינות

חייג עכשיו ואנחנו בדרך!

 • פתיחת דלתות שנטרקו.
 • פריצת דלתות רב בריח
 • פריצת דלתות מחסן / פנים
 • פריצת רכבים ללא נזק
 • כיוון דלתות והחלפת צירים
 • תיקון דלתות בראשון לציון
 • פורץ דלתות נעולות.
 • פריצת רכבים ללא נזק.
 • החלפת מנעולים וצילינדרים
 • התקנת מנעול עליון (כספת) 
 • החלפת מנגנוני נעילה
 • התקנת מנעול ביומטרי

פורץ רכבים בראשון לציון 24 שעות - פריצת רכבים ללא נזק

הרכב ננעל ואתם בחוץ?

הזמינות ומהירות ההגעה של בעל המקצוע פורץ רכבים בראשון לציון הן חשובות ביותר כשמדובר במקרה חירום שכזה. היכולת של פורץ רכבים בראשון לציון להגיע במהירות היא כה חשובה, כיוון שכך תוכלו להיות רגועים שאנו נגיע במהירות ליעד המבוקש כדי לסייע לכם להתגבר על התקלה ללא תלות בשעה בה התרחשה. צוות המנעולנים המנוסה של יוסף מנעולים מספק שירותי פריצה עדינים ומדויקים לכל אחד מסוגי הרכבים הקיימים בשוק: רכבים עם נעילה מרכזית, רכבים בעלי אזעקה, רכבים הנעולים בצורות שונות ועוד. כל פריצה מבוצעת עם אחריות, ועם התחייבות מקסימלית לשמירה על שלמות הרכוש שלכם. פורץ רכבים בראשון לציון והמרכז

שימו לב- כך תמנעו פריצה לרכב

נתקעתם מחוץ לרכב והמפתחות בפנים? אינכם מצליחים להוציא את הילד בעקבות תאונה חלילה? שימו לב, שלעיתים ניתן למנוע פריצה מקצועית לרכב על ידי ביצוע מספר פעולות פשוטות והגיוניות. בראש ובראשונה, לכל רכב ממוצע קיימות דלתות נוספות וכמובן חלונות. יש לבדוק שמא אולי ניתן לפתוח אותם בצורה כלשהי. שנית, במידה וקיים מפתח רזרבי, תוכלו לפתוח בעזרתו את אחת הדלתות ולהוציא את הלכודים. לעיתים מערכת האזעקה של הרכב ננעלה עקב הקשת קוד שגוי, ויש להמתין כ-20 דקות עד ליכולת להתניע בשנית את הרכב. פעולה נוספת שניתן לבצע בשעת חירום היא להתייעץ עם בעל מוסך או עם אדם מנוסה, שמא קיימת דרך לפתור את התקלה ללא פריצה. במידה וניסיתם אם כל הפעולות הנ"ל והם לא סייעו לכם, זה הזמן להזמין מנעולן פורץ רכבים מקצועי. במידת הצורך, פורץ רכבים מנוסה יוכל לפרוץ לתוך הרכב ללא גרימת נזק, ואף לטפל במערכות האלקטרוניות של הרכב שגרמו לתקלה. מנעולן רכב בראשון לציון מנוסה יוכל להחליף את מנעולי הרכב בקלות ובמהירות או לטפל במערכת החשמלית הפנימית של הרכב על מנת שתקלות מסוג זה לא ישנו. צוות יוסף מנעולים הם הכתובת לסיוע מהיר בעת צרה, והם בקיאים ומנוסים במגוון סוגי מערכות אלקטרוניות.

פורץ רכבים בראשון לציון- חשיבות בעל מקצוע אמין וישר

אין צורך להכביר במילים אודות חשיבות הזמנת פורץ רכבים ישר והוגן. מקרים המתפרסמים באמצעי התקשורת השכם והערב, מוכיחים לנו כי רבים מנצלים את התואר "פורץ רכבים" או "מנעולן מקצועי" על מנת לפרוץ לבתים או רכבים ולגרום לנזקים חמורים. כאשר אנו נותנים לבעל המקצוע גישה לביתנו או למפתחות הרכב שלנו, יהיה עלינו לוודא שפנינו לאדם אמין המתנהל מולנו בשקיפות מלאה. צוות יוסף מנעולים מזמין אתכם לשמור בנייד שלכם את פרטי הקשר שלנו. באמתחתנו אישורים מוסמכים מטעם המשטרה, ומציגים תעודות מנעולנים מורשים. אנו לא מהססים להציג את התעודות באופן גלוי, על מנת שתוכלו להיות רגועים ובטוחים כי בחרתם נכון.

פורץ רכבים ראשון לציון 24 שעות

זה אף פעם לא נעים לפגוש ברכב שממאן להפתח, ופי כמה וכמה קשה יותר להתקע מול רכב נעול כשאתם עומדים לפני פגישה חשובה מהעבודה. במקרים מעין אלו אנו זקוקים בדחיפות לשירותיו של מנעולן פורץ רכבים מקצועי, ומומלץ שיהיה אדיב ונחמד ויגיע במהירות אל היעד. עם זאת, כדאי לזכור שעם כל הכבוד לרצונות שלנו אנחנו נמצאים במצב מלחיץ למדי. האפשרויות שעומדות לפנינו הן או להזמין את פורץ הרכבים הראשון שנמצא בגוגל, או להתחיל לאתר את איש המקצוע מבעוד מועד כדי שנבחר נכון ברגע האמת. אנו במנעולן במרכז מבינים שלעיתים הצורך בפורץ רכבים הוא מידי ודחוף, כאשר נזקקים לפורץ רכבים בדרך כלל אין יותר מדי זמן לבזבז וקשה מאוד להמתין. מסיבה זו, בחרנו להיות זמינים לרשותכם 24 שעות ביממה, כולל בשבתות ובחגים. אז לפני החפזון להזמין מנעולן, הקדישו עוד דקה אחת והזמינו בעל מקצוע זמין ואיכותי באמת.

בוא נדבר על ההבדל בין פורץ רכבים למנעולן

הרבה אנשים תוהים מהו בדיוק ההבדל בין אדם המכנה את עצמו "מנעולן" לבין "פורץ רכבים". למעשה, קיים הבדל פשוט בין השניים והוא- שלא כל מנעולן יכול לשמש גם כפורץ רכבים בעת הצורך. מדוע? פורץ רכבים הינו איש מקצוע שעבר הכשרה נוספת פרט להכשרתו של המנעולן, במהלכה הוא למד כיצד לפרוץ רכבים באופן חוקי בהתאם לסוג המנעול ומנגנון הנעילה שברכב. יתרה מכך, מנעולנים שעברו הכשרה מסודרת וקיבלו הסמכה ממשטרת ישראל, אך לא עברו קורס ממוקד בפריצת רכבים לא יוכלו לעסוק בתחום באופן חוקי. תוכלו להתרשם מצוות מנעולן במרכז כבר בשיחת הטלפון הראשונה. הבקיאות והניסיון הרב של נציגינו בתחום, יכול לסייע לנו לשאול אתכם את השאלות הנחוצות שיסייעו לכם לעיתים אף לפתוח את הרכב בעצמכם. במידה ואין אפשרות כזו, נוכל להגיע למקום באופן מידי ולסייע לכם.

כל בעל רכב מכיר את התחושה המעיקה של "בעיה באוטו" – בעיה שתמיד מתרחשת בזמן הגרוע ביותר, בעת הלחץ הגדול ביותר, ועם התוצאות הגרועות ביותר. בעיות מתסכלות במיוחד הן תקלות שמונעות את הכניסה לרכב או את התנעתו: בעיה במנעול של דלת הרכב, או במערכת האזעקה, או במשבת המנוע (אימובילייזר) – אולי בעקבות ניסיון פריצה – שלא לדבר על מצבים מביכים כגון אובדן

זקוקים לפורץ רכבים מקצועי? אנו מזמינים אתכם לחייג עכשיו, ולקבל הצעת מחיר משתלמת.