פורץ כספות בראשון לציון

חייג עכשיו ואנחנו בדרך!

פורץ כספות מורשה בראשון לציון

מחפשים פורץ כספות בראשון לציון? פורץ כספות מוסמך ומקצועי מציע שירות ברמה אחת מעל כולם תוך שימוש בכלים מקצועיים, אחריות אישית, ציוד בטיחות, מחשבה לטווח הארוך,  ניסיון ארוך טווח ואנשי המקצוע הטובים ביותר. הצוות הוכשר תחת סטנדרטים קפדניים של איכות ומקצועיות, אנו מחזיקים גם באישורים מטעם משטרת ישראל. התמודדות עם כספות חזקות דורשת אנשי מקצוע אשר מכירים היטב את התחום. ללא ניסיון, איש המקצוע עלול לפגוע בתכולת הכספת. פורץ כספות בראשון לציון אשר מחזיק בניסיון המתאים יודע כי יש למקד את המאמצים במנעול ולא בגוף הכספת. אין לנסות לשבור את הכספת אלא לפרוץ אותה.

רוב שירותי תיקון המנעולים והפריצות מתבצעים בשטח. צוות מקצועי מגיע אל המקום בכדי לפרוץ את מנעול הרכב או דלת הבית. כאשר עוסקים בעבודות פריצת כספות, ניתן יהיה לבצע חלק מהעבודות בתנאי מעבדה. כאשר מדובר בכספת כבדה אשר לא ניתן יהיה לפרק ממקומה, יגיע הצוות אליכם ויבצע את העבודה במקום. אך במקרים בהם מדובר בכספת קטנה וניידת, ייתכן כי יהיה טוב יותר לבחון את המנעול ואת מנגנון ההפעלה כולו בתנאי מעבדה. פורץ כספות בראשון לציון מספקים מענה מלא לשירות בבית הלקוח ובתנאי מעבדה. צרו קשר ונשמח לסייע גם בהתמודדות עם כספות מורכבות או חלודות וישנות.

מהם השיקולים החשובים ביותר בעת קניית כספת לאקדח?

עובי פלדה
דירוג אש של כספת האקדח. האם כספת הנשק תהיה בקומה 1 או 2?
האם כספת האקדח תותקן/עוגן לרצפת עץ או רצפת בטון?
איזה גודל כספת אקדח אני באמת צריך?
מספר ברגי הנעילה וקוטר ברגי הנעילה
ערך התוכן של כל הפריטים המאוחסנים בתוך כספת הנשק – הרוכשים לא צריכים להסתמך רק על כספות מדורגות אש כדי להגן על חפצי ערך מפני פריצה. האם אתה רוצה לבטח את אוסף הנשק שלך, תכשיטים או חפצי ערך אחרים? אנא שקול את דירוגי הפריצות הבאים ואת הנחיות התעשייה בהתייחס ל"ערך תכולת ביטוח" לפני קבלת החלטת רכישה סופית. עליך תמיד לבקש מסוכן הביטוח שלך הדרכה לגבי ערך התכולה ואפשרות הביטוח לפני רכישת כספת או כספת, וכן לגבי המלצות שעלולות לגרום להפחתות בדמי הביטוח שלך על ידי אישור U.L. רשום TL Safe או TL