פורץ מנעולים מורשה בראשון לציון

פורץ מנעולים 24 שעות חייג: 054-457-5636

תושבי ראשון לציון והסביבה אינם חושבים פעמיים לפני הפנייה אל שירותי פורץ מנעולים.  הם יודעים כי כל פנייה תטופל במהירות, מסירות ומקצועיות. עם אנשי מקצוע כה אחראים, אין כל סיבה לדאגה. מנעולן בראשון לציוןגם עבודות מאוד מורכבות מטופלות במהרה לשביעות רצון הלקוח. הצוות המקצועי מונה מנעולנים בעלי אישורים מתאימים של משטרת ישראל. כל העבודות מתבצעות על פי נהלים מחמירים של בטיחות ואיכות. מנעולן בראשון לציון מציעים שירותי תיקון דלתות, החלפת צילינדרים, התקנה ופריצה של כספות, פריצת רכבים ועוד. כל השירותים ניתנים במידת הצורך 24 שעות ביממה תוך הגעה מהירה ומחירים הגונים. פריצת מנעולים בראשון לציון היא המקצוע שלנו, אנו מטפלים בכל פנייה ובכל לקוח באופן אישי.מנעולן בראשון לציון

פריצת מנעולים בראשון לציון : רכבים, דלתות בתים וכספות

שירותי פריצת רכבים ניתנים לתושבי ראשון לציון וכבישי האזור. השירות ניתן 24 שעות ביממה תוך הגעה מהירה ומחירים הגונים. רכבי השירות עמוסים בכל הציוד הדרוש לטיפול מהיר בכל סוגי המנעולים.
2. תיקון צילינדרים, תחזוקת מנעולים וכל עבודות פריצת מנעולים בראשון לציון. גם בבתים השירות ניתן גם בשעות לא שגרתיות תוך הגעה מהירה מאוד. העבודה מתבצעת באישור משטרת ישראל ובהתאם לנהלים הקבועים בחוק.
3. שירותי תיקון, התקנה ופריצת כספות חדישות וישנות. אם יש ברשותכם כספת שבורה או כזו אשר איש אינו זוכר מהו הקוד לפתיחתה, צרו קשר ונשמח לסייע.